Informacje o nas

autocar_isiaISIA.PL Przewozy Autokarowe to wyspecjalizowany serwis oferujący wynajem autokarów, busów i limuzyn. Oferujemy najwyższej klasy usługi w Trójmieście i okolicach oraz całej Polsce i Europie. Usługi obejmują transfery lotnisko (Gdańsk Lech Wałęsa Airport oraz wszystkich innych lotniskach w Polsce), wynajem busów, limuzyn czy luksusowych autokarów.

Oferujemy pełen zakres usług dla zagranicznych klientów odwiedzających Polskę. Pomagamy w tworzeniu programu, ustaleniu tras jak również rezerwacji hoteli W ISIA.PL mamy jeden prosty cel – zapewnić idealny serwis w transporcie pasażerskim w możliwie najlepszej cenie!

Pracujemy 24 godziny na dobę. Zapraszamy do dokonania rezerwacji zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Szukają Państwo wynajmu autokarów w Trójmieście lub innej polskiej aglomeracji? Jesteśmy zawsze gotowi służyć Państwu naszą pomocą. Jesteśmy dumni z dobrze wykonywanej pracy i wierzymy, że oferowany przez nas poziom obsługi znajdzie Państwa uznanie. Czyste i nowoczesne samochody, przyjaźni i dobrze wyszkoleni kierowcy – to nasz znak firmowy.

Wszystkie eksploatowane pojazdy są utrzymywane wg najwyższych standardów przez naszych pracowników technicznych. Samochody wyposażone są w pneumatyczne zawieszenie, klimatyzację, WC, GPS, systemy ABS i ASR. Gama pojazdów waha się od 8 do 67 miejsc.
Oferujemy kompleksową obsługę klientów od zorganizowania zakwaterowania w hotelu, wycieczki, organizację zwiedzania, po bilety do teatru i innych szczególnych potrzeb. Bez względu na powód podróży staramy się by było Państwu wygodnie i przyjemnie. Od pierwszego kontaktu staramy się zrozumieć Wasze potrzeby. Zdobyte przez lata doświadczenie w branży transportu pasażerskiego pozwala nam zapewnić najlepszy serwis w każdej sytuacji.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO:

Kiedy przewozisz kilkadziesiąt tysięcy pasażerów rocznie jest niezwykle istotnym aby bezpieczeństwo stawiać na pierwszym miejscu. Wszystkie nasze pojazdy a także pojazdy naszych partnerów są na bieżąco sprawdzane w autoryzowanym serwisie. Nasz program jakościowy zakłada regularne kontrole we wszystkich działach firmy w celu zapewnienia najwyższych standardów. Prosimy nie zostawiać własnego bezpieczeństwa przypadkowi. Wynajem autokaru w naszej firmie to pewność, wygoda i bezpieczeństwo.

Opinie naszych klientów są zbierane i skrupulatnie analizowane w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. W zdecydowanej większości przypadków mamy bardzo pozytywne opinie klientów, z których część można zobaczyć w naszych referencjach.

Opinie klientów

Dawid Król, Warszawa

Wielkie dzięki za fantastyczny serwis, cieszę się też, że dostaliśmy dobry rabat! Hehehehe … Powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni to mało. Pani Agnieszka naprawdę dobrze zatroszczyła się o nas wszystkich. Mieliśmy zarezerwowane 24 miejsca z Gdańska do Warszawy, kierowca był wspaniały i dowiózł nas bezpieczne. Jeszcze raz chcę podziękować wszystkim – bez Was spędzilibyśmy Święta Bożego Narodzenia na lotnisku. Pozdrawiam!

Katarzyna Szwajcar, Koszalin

Chcę tylko podziękować za usługę, która świadczona była w maju. Było wspaniale! Nasz lot spóźnił się kilka godzin, mieliśmy wpłaconą zaliczkę za usługę. Z doświadczenia wiem, że inne firmy pobierają dodatkową opłatę za godziny postojowe, ale nie u Państwa. Nie ma co dużo gadać – jesteście po prostu najlepsi!

Piotr Nocoń, Sopot

Chciałbym podziękować Panu Adamowi za jego pomoc. Szybko zorganizował minibus dla naszej rodziny ze Stanów. Było super, kierowca bardzo sympatyczny. Dziękuję bardzo, to nie jest ostatni raz kiedy wynajmujemy u Was busa.